Mások segítése olyan remek érzést hagy maga után, mintha valaki megajándékozott volna minket, több pozitívumot veszünk észre a világban, és úgy érezhetjük, újabb értelmet nyert az életünk. Segíts, ha lehetőséged van rá és megtapasztalhatod, milyen fantasztikus érzés jót tenni. Az AREZZO is szeretne jó példát mutatni mindehhez.

A kampány időszaka alatt beérkezett minden webshopos megrendelésünk után az AREZZO design 500 Ft-ot felajánl az OMSZ Alapítvány részére.

Ezen kívül bruttó 100.000 Ft értékű ajándékutalványt sorsolunk ki az általunk érkezett adományozók között, amit 1 évig tudnak beváltani a www.arezzodesign.hu webshopon keresztül.

Tudtad, hogy évente 1.200.000 esethez vonulnak ki a hazai életmentők? A Mentőalapítvány azért dolgozik, hogy ezt a lehető legjobb felszereltséggel tehessék meg. Támogasd Te is a hétköznapi hősöket!