Valójában a mentőkre mindenkinek szüksége van. Amióta gyermekeim vannak, azóta még nagyobb biztonságot ad az a tudat, hogy bármikor számíthatok az életmentőkre, ha éppen egyedül vagyok velük és ne adj isten valami baj történik.

Személyes tapasztalataim alapján, bármikor amikor szükség volt mentősökre, mindig önzetlenül segítettek, ha nem is volt nagy baj, akkor is készséggel álltak az eset elé. Egyszóval szükség van rájuk, és most szükség van rátok is, hogy támogassátok a Mentőalapítványt, és így a mentőket!

A kampányomra adományozók között egy ajándékcsomagot sorsolok ki, amely saját tervezésű pólókat és bögréket tartalmaz.

Megtörtént eset: a Mentőalapítvány reggel adott át egy újraélesztő készüléket az egyik mentőállomásnak, néhány óra múlva már annak használatával mentették meg egy férfi életét a bajtársak. Támogasd Te is munkájukat!