"Számunkra az OMSZA támogatása annyira magától értetődő, mint ahogyan levegőt vesz az ember. A zene lelkeket, a mentős szolgálat életeket ment." − vallja a platina - és háromszoros aranylemezes magyar akusztikus együttes.

A Honeybeast tagjainak szívéhez közel áll a jó ügyek támogatása, hiszen az elmúlt évek során jótékonysági koncertjeikkel kiálltak többek közt ez esélyegyenlőség és a hospice ellátás mellett. Most pedig Téged kérnek, hogy támogatásoddal állj ki mindannyiunk legnagyobb hősei, a mentők mellett!

Tudtad, hogy a Mentőalapítvány tavaly összesen 2631 db mentéstechnikai eszközt adott át a mentőknek, mindezt támogatásokból? Többek között defibrillátorokkal, égési kötszerekkel, mentési táskákkal, CO mérőkkel és mellkaskompressziós készülékekkel támogatták a bajtársak munkáját.